..::MERENY-ZONE::..
Bine ai veniti in comunitatea MERENY-ZONE !

1.Citi Regulamentul Inainte de a posta !

2.Nu Injurati/Jigniti Membri din comunitate !

3.Fara Reclame !

Va rugam sa va Inregistrati !!!

..::MERENY-ZONE::..

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Дальнобойщики 3. Покорение Америки [2009 / Rus] [Simulation]

In jos 
AutorMesaj
Dumitrash

Numarul mesajelor : 542
Data de inscriere : 07/08/2009
Varsta : 24
Localizare : Mereny-City

MesajSubiect: Дальнобойщики 3. Покорение Америки [2009 / Rus] [Simulation]   Mar Feb 09, 2010 1:46 am

Copiaza: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
_________________________________________________________________________________________________

_________________________________________________________________________________________________
Denumire:Дальнобойщики 3. Покорение Америки
Gen: Racing / Simulator / 3D / Privateer/Trader
Trailer:
Spoiler:

An: 2010
Limba: Rusa

Cerinţe:
Hardware minim:
Sistem de operare: Windows XP / Vista Proceor: Intel Pentium 2300 ГГц Memorie Ram: 1 Gb Video: 256 Мб Audio card cu DirectX®️ 9.0с Hard Disc: 8 GB

Hardware recomandat:
Sistem de operare: Windows XP / Vista Proceor: Intel Pentium 3000 ГГц Memorie Ram: 2 GB Video: 512 Мб Audio card; Cu DirectX®️ 9.0с Hard Disc: 10 gb

Descriere:

Sunteţi invitati să testati si voi sa fiti în rolul de conducător auto al Rusiei, care vine in California, în căutare de avere în domeniul transportului pe distanţe lungi. Înainte de tine sunt mari şi mici oraşe, deşerturi aride si vai de inflorire, pe coasta Pacificului şi acoperite de zăpadă munţi de Sierra Nevada, şi mai presus de mile şi mile de autostrăzi americane.

"Rig 3: Conquest of America" - este o continuare a seriei de jocuri celebre. Dar de data asta lumea jocului nu este inventat de către dezvoltatorii, precum şi modelat cu lumea reală. Jucatorul va pleca sub roţi a sute lor puternice maşini de kilometri de drumuri, în California, de la San Francisco la Reno, de la Yurik la San Diego.

Jucatorul va castiga respectul de clienţi corporativi, dovedind că el este cel mai rapid şi mai fiabil Dal'nobojshhik California, pentru a obţine recunoaşterea printre şoferi de camion, curse şi doar le întâmpină în diferite situaţii în viaţa de zi cu zi. În timpul jocului, jucătorul va avea, de asemenea, pentru a confirma conducerea sa o corporatie puternica de transport, care pretinde că primatul în domeniul lungă de transport gama de stat.

În plus, jucătorul va fi implicate într-o poveste interesantă, cu un final neaşteptat. El va găsi noi prieteni şi duşmani sorteze ascunse şi cu semnificaţie clinică, dezvăluie o conspiratie, dar va fi nevoie de mai mult din toate experienţei sale şi puterea.

Game Features:
▲ camioane licenta, inclusiv Freightliner, Western Star, Sterling, şi mai mult de treizeci de tipuri de remorci.
▲ Despre o sută de îmbunătăţirile de ordin tehnic, mai multe variante de vopsire de corp si design cabina fiecare masina.
▲ autostrăzi moderne a acestui California, recreat pe o scară de la unu la zece.
▲ obiecte realist fizică şi deteriorarea sistemului, luând în considerare diferitele elemente de mulţi.
▲ Mai mult de trei sute de locuri de muncă de la împlinirea de care depinde de reputaţia erou.
Suport ▲ cârme trehpedalnyh joc cu funcţia de Force Feedback şi alte controlere.

Repaka Caracteristici
Joc:
* Calitate audio de 100%
* Video de calitate 100%
* Instalare Exclusive
* Instalare de Softa suplimentare
* A alerga prin comandă rapidă pe desktop
* Instalare necesită 1 GB de RAM
Eliminat:
* Stuff Game
Screenshot: Apasa aici!
Spoiler:

Tip: Jocuri

Mărime: 2.66 GB

Fişiere: 1 fişier

Încărcat de: T-150

Ultima editare efectuata de catre T-150 in Mar Feb 09, 2010 1:54 am, editata de 2 ori
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Dumitrash

MesajSubiect: Re: Дальнобойщики 3. Покорение Америки [2009 / Rus] [Simulation]   Mar Feb 09, 2010 1:50 am

Aici key nu trebuie!
Sus In jos
Dumitrash

MesajSubiect: Re: Дальнобойщики 3. Покорение Америки [2009 / Rus] [Simulation]   Mar Feb 09, 2010 1:58 am

Da!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sus In jos
ArTuReLu

Numarul mesajelor : 209
Data de inscriere : 29/09/2009
Varsta : 23
Localizare : Mereny{}CiTy

MesajSubiect: Re: Дальнобойщики 3. Покорение Америки [2009 / Rus] [Simulation]   Joi Feb 25, 2010 12:20 am

Da chiar e super jocu il am in pc Smile !
Sus In jos
ArIsToTeL
 Profesionist
 Profesionist

Numarul mesajelor : 205
Data de inscriere : 09/01/2010
Varsta : 22
Localizare : Galati{GL}

MesajSubiect: Re: Дальнобойщики 3. Покорение Америки [2009 / Rus] [Simulation]   Joi Feb 25, 2010 3:32 pm

lam luat si eu e bunicel
Sus In jos
mario
 Moderator Global
 Moderator Global

Numarul mesajelor : 325
Localizare : mereni city

MesajSubiect: Re: Дальнобойщики 3. Покорение Америки [2009 / Rus] [Simulation]   Vin Feb 26, 2010 3:23 am

de unde lai luat ma
Sus In jos
mario
 Moderator Global
 Moderator Global

Numarul mesajelor : 325
Localizare : mereni city

MesajSubiect: Re: Дальнобойщики 3. Покорение Америки [2009 / Rus] [Simulation]   Vin Feb 26, 2010 1:45 pm

interesant cum poti sal ei in brate sau cum bvbvbvbvbvb bvbvbvbvbvb bvbvbvbvbvb
Sus In jos
Ionel
Administrator
Administrator

Numarul mesajelor : 1305
Data de inscriere : 11/07/2009
Localizare : Moldova

MesajSubiect: Re: Дальнобойщики 3. Покорение Америки [2009 / Rus] [Simulation]   Mar Iul 20, 2010 3:57 pm

Treb de incercat am mai avut asa joaca ! paremise numai nu era versia asta !

MesajSubiect: Re: Дальнобойщики 3. Покорение Америки [2009 / Rus] [Simulation]   

Sus In jos

Дальнобойщики 3. Покорение Америки [2009 / Rus] [Simulation]
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
..::MERENY-ZONE::.. :: ...:::Download-Zone:::... :: ...:::Jocuri:::...-
Mergi direct la: