..::MERENY-ZONE::..
Bine ai veniti in comunitatea MERENY-ZONE !

1.Citi Regulamentul Inainte de a posta !

2.Nu Injurati/Jigniti Membri din comunitate !

3.Fara Reclame !

Va rugam sa va Inregistrati !!!

..::MERENY-ZONE::..

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Bancul zilei de azi

In jos 
AutorMesaj
fLaMaStEr

fLaMaStEr

Numarul mesajelor : 48
Data de inscriere : 08/01/2010
Varsta : 27
Localizare : Mereni

MesajSubiect: Bancul zilei de azi   Vin Iul 23, 2010 9:50 pm

23.Iulie.2010
A sarutat-o pe nevasta-sa pe obraz si a adormit. Cand s-a trezit, a vazut un tip ciudat care statea la capul patului, imbracat cu o roba alba:

- Cine dracu? esti? intreaba Ion, si ce cauti in dormitorul meu?
Asta nu e dormitorul tau, iar eu sunt Sfantul Petru
- Adica … sunt mort?! Nu se poate! Mai am atatea lucruri de facut in viata! Nici nu mi-am luat la revedere de la familie ? trebuie sa ma trimiti inapoi!
- Ok .. poti sa te reincarnezi dar .. nu te putem trimite inapoi decat ca un caine sau o gaina.
Ion a fost devastat, dar stiind ca era o ferma nu prea departe de casa sa, a rugat sa fie trimis inapoi ca o
gaina. Flash de lumina si *poof* s-a trezit acoperit de pene si ciugulind de pe pamant.
Nu e chiar asa de rau, s-a gandit Ion, pana cand a simtit o chestie ciudata crescand in el. Cocosul s-a dus la el si i-a zis
- Deci .. tu esti gaina cea noua? Cum iti place prima zi aici?
- Nu e chiar asa de rau, zice Ion, dar am asa o senzatie ciudata, de parca o sa explodez
- Ovulezi, nu-mi spuine ca n-ai mai facut niciodata un ou?
- Niciodata!
- Eh .. relaxeaza-te si lasa sa se intample.
Cateva secunde (destul de incomode) mai tarziu, un ou iese de sub coada sa. Un sentiment intens de relaxare il cuprinde, iar emotiile il coplesesc, devenind mama pentru prima oara. Cand a facut al doilea ou, sentimentul de fericire a fost si mai coplesitor si a stiut atunci ca reincarnarea sa ca gaina a fost cel mai bun lucru care i s-a intamplat vreodata! Cuprins de fericire, a continuat ? si exact cand trebuia sa scoata si al treilea ou, a simtit o lovitura incredibil de puternica in ceafa si a auzit-o pe nevasta-sa:
IOANE!!! Trezeste-te dracu? betiv nenorocit! TE CACI IN PAT!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.Jaba.Tk
fLaMaStEr

fLaMaStEr

MesajSubiect: 24.07.2010   Sam Iul 24, 2010 6:36 am

24.Iulie.2010

Micul Ciprian, cel mai bun elev din clasa o intreaba pe invatatoare daca poate sa-i vorbeasca dupa ore…Ea accepta.
-Ce vrei sa-mi zici Ciprian?
-Cred ca sunt prea inteligent ca sa raman in clasa asta,ma plictisesc!As vrea sa trec direct la Liceu.
Directorul scolii este informat si il intreaba pe Ciprian daca vrea sa treaca niste teste.
Ciprian accepta fara sa ezite si testarea incepe.
-Sa vedem Cipi : 3×4?
-12
- si 6×6?
-36,domnule director.
-Capitala Japoniei?
-Tokio!
Testul continua inca o jumatate de ora,Ciprian nu face nici o greseala!
La sfarsitul testului,domnul director este multumit,dar profesoara intreaba daca poate sa-i puna si ea cateva intrebari..Amandoi accepta.Profa incepe:
-Ciprian,vaca are 4 si eu am 2 ce este..?
-Picioarele,doamna.
-Corect,ce gasim in pantalonii tai si nu gasim in ai mei?Directorul se mira de intrebare…
-Buzunare,doamna
-Bine Ciprian,unde au femeile parul cel mai cret?Directorul se pregateste sa intervina chiar cand Ciprian raspunde:
-In Africa ,doamna!raspunde copilul fara sa ezite.
-Ce este moale,dar cu mainile unei femei devine tare?Directorul deschide ochii mari dar inainte sa vorbeasca,Ciprian raspunde:
-Oja pt unghii,doamna.
-Ce au femeile si barbatii in mijlocul picioarelor?
-Genunchi,doamna!
-Bine si ce are o femeie maritata mai larg decat una celibatara?Directorului nu-i vine sa creada ce aude.
-Patul,doamna!
-Care parte a corpului meu este des cea mai umeda?
-Limba dumneavoastra,doamna!
-Ce cuvant care incepe cu litera C….. inseamna ceva care poate sa fie umed sau sec si pe care barbatii le place sa-l priveasca?
-Cerul!spune Ciprian
Directorul sufla usurat,transpirat decide sa opreasca testul si spune:
-Nu o sa te trimit la liceu!..o sa te trimit direct la Universitate!Chiar si eu as fi picat acest test…..

Morala: Cu inaintarea in varsta devenim perversi
Sus In jos
fLaMaStEr

fLaMaStEr

MesajSubiect: Re: Bancul zilei de azi   Lun Iul 26, 2010 3:31 am

25.Iulie.2010

Doi indragostiti se hotarasc sa se casatoreasca. Inainte de a face pasul cel mare tipa se simte datoare sa ii spuna iubitului ei totul despre ea, inclusiv secretul ei cel mai intim.
− Stii, iubitule… Inainte de a ne casatori… as vrea sa iti spun ceva despre mine…
− Spune, iubita mea.
− Eu cand am fost mica am fost foarte bolnava… din cauza asta vaginul meu nu s-a dezvoltat cum ar fi trebuit, iar acum o am cat o fetita de 2 ani.
− Iubita mea, nu-ti fa griji, o sa trecem noi peste toate problemele, eu te iubesc si problema asta pe care o ai nu conteaza asa mult. Iar daca tot ne facem confesiuni as vrea sa iti spun si eu ca organul meu… stii…il am cat un nou nascut. Sper ca acest lucru sa nu fie o problema pentru tine…
− Sigur ca nu, asta nu conteaza pentru mine.
Dupa casatorie, cei doi isi petrec noaptea nuntii… Infierbantata, tipa baga mana in pantalonii barbatului… Deodata, scoate un strigat si iese in fuga din camera. Dupa cateva minute, inca speriata, ii spune sotului ei:
− M-ai mintit, ai spus ca o ai cat un nou nascut!
− Dar este adevarat, iubito, o am cat un nou nascut: 3 kg jumate
si 48 de cm…
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Bancul zilei de azi   

Sus In jos

Bancul zilei de azi
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
..::MERENY-ZONE::.. :: ...:::Distractii:::... :: ...:::Bancuri:::...-